یزد، بلوار شهید بهشتی (حدفاصل چهارراه مهدیه تا میدان امام حسین) نرسیده به میدان امام حسین، روبروی اداره پست، طبقه فوقانی املاک ۱۲۱
09131588851

مزایای صنعتی و اقتصادی یزد

ثبت شرکت سهامی خاص در یزد

ثبت شرکت در یزد

۳۰ شهرک و ناحیه صنعتی در استان یزد وجود دارد و هم اکنون امکانات مورد نیاز از قبیل گاز، آب، برق، معابر، روشنایی، تلفن، اینترنت، فضای سبز، نگهبانی و سایر زیرساختهای مورد نیاز در شهرک های صنعتی فراهم شده است.
اصناف تولیدی در صورت استقرار در شهرکهای صنعتی استان از مزیتهای شهرکها بهره مند می شوند و پرداخت اقساطی ۷۰ درصد قیمت زمین و همچنین استفاده از تسهیلات ریالی از جمله مزایای استقرار صنوف تولیدی در شهرکهای صنعتی است.
هم اکنون ۲۹ شهرک و ناحیه صنعتی مصوب در استان وجود دارد که از این تعداد ۱۳ شهرک صنعتی مصوب ، ۱۵ ناحیه صنعتی و یک منطقه ویژه اقتصادی در زمینه های شیمیایی، نساجی، فلزی، غذایی، کانی غیرفلزی، سلولزی، برق و الکترونیک فعالیت می کنند.
وسعت شهرکها و نواحی صنعتی استان هم اکنون شش هزار و ۶۲۲هکتار است.
بیش از ۹۲ درصد صنایع استان یزد در حوزه صنایع خرد، کوچک و متوسط است که ۶۰ درصد اشتغال صنعتی استان و ۴۰ درصد سرمایه گذاری در بخش صنعت را شامل می شود.تاکنون ۹۴۲ واحد در شهرک صنعتی استان به بهره برداری رسیده که ۲۲ هزار و ۱۴۷ نفر در این واحدها مشغول بکار هستند.در مجموع سه هزار و ۵۰۰ واحد صنعتی در استان یزد فعال است.

برای ثبت شرکت و ثبت برند و سایر امور اداری شرکتها در استان یزد با ما تماس بگیرید

تلفن تماس دفتر یزد:
۰۳۵۳۷۲۶۳۶۷۸
تلفن همراه مستقیم مدیران
۰۹۱۶۲۵۸۷۸۳۸ – ۰۹۱۳۱۵۸۸۸۵۱
آدرس دفتر یزد : : بلوار شهید بهشتی (حدفاصل چهارراه مهدیه تا میدان امام حسین) نرسیده به میدان امام حسین، روبروی اداره پست ، طبقه فوقانی املاک ۱۲۱ .

تلفن تماس دفتر میبد
۰۳۵۳۲۳۴۹۳۵۰
تلفن همراه مستقیم مدیران
۰۹۱۶۲۵۸۷۵۸۰ – ۰۹۱۳۲۵۶۴۹۸۳
آدرس دفتر میبد: خیابان امام، جنب بانک ملی شعبه یخدان

ساعات کاری مجتمع
صبح : ۸ صبح الی ۱۴ ظهر        عصر : ۱۸ الی ۲۱
 شب

مجتمع سورنا ثبت

 

پست های مرتبط