ثبت برند, ثبت برند در یزد

موسسه ثبت برند در یزد

موسسه ثبت برند در یزد ، سورنا ثبت

سورنا ثبت ، موسسه ثبت برند در یزد و شهرستانها : در مقاله ایی که تحت عنوان چگونگی ثبت شرکت در یزد نوشتیم در مورد شرایط استان و شهر یزد و اقتصاد آن توضیحاتی را ارائه دادیم و عنوان داده شد که شهر یزد یکی از کانون های توجه سرمایه گذاران جهت سرمایه گذاری و سود آوری می باشد. با توجه به اینکه این شهر در زمینه تولید و صنعت پیشرو می باشد. لزوم ثبت برند برای این نوع بنگاه ها و شرکت ها بر هیچ کس پوشیده نیست.

زیرساختها جهت سرمایه گذاری و ثبت شرکت و ثبت برند در یزد :

۳۰ شهرک و ناحیه صنعتی در استان یزد وجود دارد . هم اکنون امکانات مورد نیاز از قبیل گاز، آب، برق، معابر، روشنایی، تلفن، اینترنت، فضای سبز، نگهبانی و سایر زیر ساختهای مورد نیاز در شهرک‌های صنعتی فراهم شده است. اصناف تولیدی در صورت ثبت شرکت و ثبت برند در یزد و  استقرار در شهرک‌های صنعتی استان از مزیت‌های شهرک‌ها بهره‌مند می‌شوند. این مزیت‌ها شامل پرداخت اقساطی ۷۰ درصد قیمت زمین و همچنین استفاده از تسهیلات ریالی از جمله مزایای استقرار صنوف تولیدی در شهرک‌های صنعتی است. هم اکنون ۲۹ شهرک و ناحیه صنعتی مصوب در استان وجود دارد. از این تعداد ۱۳ شهرک صنعتی مصوب ، ۱۵ ناحیه صنعتی و یک منطقه ویژه اقتصادی در زمینه‌های شیمیایی، نساجی، فلزی، غذایی، کانی غیرفلزی، سلولزی، برق و الکترونیک فعالیت می‌کنند. وسعت شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان هم اکنون شش هزار و ۶۲۲ هکتار است. بیش از ۹۲ درصد صنایع استان یزد در حوزه صنایع خرد، کوچک و متوسط است. که ۶۰ درصد اشتغال صنعتی استان و ۴۰ درصد سرمایه‌گذاری در بخش صنعت را شامل می شود. تاکنون ۹۴۲ واحد در شهرک صنعتی استان به بهره‌ برداری رسیده که ۲۲ هزار و ۱۴۷ نفر در این واحدها مشغول بکار هستند. در مجموع سه هزار و ۵۰۰ واحد صنعتی در استان یزد فعال است.

کاشی و سرامیک | سورنا ثبت

با توجه به موارد ذکر شده و نمودار سنی شهر یزد این شهر را میتوان یک مرکز مناسب جهت سرمایه گذاری معرفی کرد. برای اینکه بتوان یک کسب و کار پویا و رسمی را راه اندازی نمود ، ابتدای امر با بررسی شرایط باید اقدام به ثبت شرکت مناسب و همچنین ثبت برند کرد.با افتخار به اطلاع شما عزیزان میرسانیم که مجتمع سورنا ثبت ، بزرگترین موسسه ثبت برند در یزد میباشد که با سالها تجربه در خدمت شما عزیزان میباشد.

مجتمع سورنا ثبت یزد (بزرگترین موسسه ثبت برند در یزد ) :

مجتمع سورنا ثبت یزد در سال ۱۳۹۲ متشکل از دانش آموختگان حقوقی و بازار تاسیس شده و اکنون بعد از ۶ سال مفتخر است زینده جامع ترین و تخصصی ترین موسسه ثبت برند در یزد و شهرستانها باشد.این مرکز با توجه به تحولات و عوض شدن شرایط حاکم و قوانین موضوعه و فرآیند های قانونی و عرفی ثبت برند ، همواره آخرین اطلاعات پیرامون مباحث مرتبط با برند را در اختیار مشتریان عزیز قرار داده و افتخار همکاری با بزرگترین صنایع موجود در یزد اعم از صنایع غذایی ، تاسیسات و مصالح ساختمانی و کاشی و سرامیک را دارد.

با توجه به اینکه در زمان تاسیس مجتمع ، تعداد موسسه ثبت برند در یزد که به صورت جامع و با اطلاعات کامل در خدمت همشهریان عزیز باشد ، خیلی کم بود و همین امر موجب به ضرر افتادن شرکتهای بزرگ یزدی شده بود و باب کلاه برداری شرکتهای سودجو به خصوص شرکتهایی که از پایتخت روانه شهر ما شده بودند ، در همان بدو تاسیس مجتمع ، مورد استقبال صنایع مختلف شهرستان شد. افتخار ما همکاری کامل با شرکتها و صنایع مختلف یزد و همچنین همکاری متقابل با اداره ثبت علائم تجاری  در جهت عدم زیان ها و سودجویی های حقوقی و ثبتی میبشاد.

دفتر مرکزی یزد

آدرس : بلوار شهید بهشتی (حدفاصل چهارراه مهدیه تا میدان امام حسین) نرسیده به میدان امام حسین، روبروی اداره پست ، طبقه فوقانی املاک ۱۲۱ .

تلفن تماس دفتر یزد: ۰۳۵۳۷۲۶۳۶۷۸   |  تلفن همراه مستقیم مدیران : ۰۹۱۶۲۵۸۷۸۳۸ – ۰۹۱۳۱۵۸۸۸۵۱

 شعبه میبد اردکان :

خیابان امام، سه راه ده آباد ، روبروی نان سنگگک

تلفن تماس دفتر میبد : ۰۳۵۳۲۳۴۹۳۵۰  |  تلفن همراه مستقیم مدیران : ۰۹۱۶۲۵۸۷۵۸۰ – ۰۹۱۳۲۵۶۴۹۸۳

ساعات کاری مجتمع:

صبح : ۸ صبح الی ۱۴ ظهر        عصر : ۱۷ الی ۲۰ شب

مجتمع حقوقی-ثبتی سورنا

مقالات مرتبط