یزد، بلوار شهید بهشتی (حدفاصل چهارراه مهدیه تا میدان امام حسین) نرسیده به میدان امام حسین، روبروی اداره پست، طبقه فوقانی املاک ۱۲۱
09131588851

ثبت شرکت , گام‌های ثبت شرکت , مشاوره ثبت شرکت

ثبت شرکت

اگر شما هم مثل بسیاری از مردم در فکر ثبت شرکت هستید حتما به سوالات زیر برخوردید :
چرا باید شرکت ثبت کنیم؟ مزایای ثبت شرکت و فعالیت پیرامون آن چیست؟ آیا کار کردن تحت لقای اشخاص حقوقی یا همان شرکت معایبی هم دارد و اگر معایبی دارد آنها کدامند؟ وضعیت اعطای وام و تسهیلات مالی بانک‌ها و موسسات به شرکت‌ها کدامند؟ از نظر مالی و درآمد چه تفاوتی بین فعالیت در قالب شرکت و کار کردن در دیگر حوزه ها وجود دارد؟ وضعیت بیمه شرکت‌ها چگونه است و دولت چه مزایای بیمه ای به شرکت‌ها اعطا می‌کند؟ چه مقدار باید مالیات بدیم یا اصولا میزان مالیات شرکت‌ها چگونه است؟ آیا برای ثبت شرکت من باید یک مکان مشخصی را داشته باشم ؟و در کل مزایا و معایب شرکت چیست و من به عنوان کسی که می‌خواهم کسب و کاری راه بیاندازم چرا باید شرکت ثبت کنم؟

سوالاتی که ذکر شد تنها بخشی از مسائلی است که متقاضیان ثبت شرکت با آن روبرو می‌باشند. مجتمع سورنا ثبت به عنوان متخصص حوزه ثبت و فعالیت شرکت‌ها اینجاست تا با مشاوره ثبت شرکت ، به تمامی این سوالات به صورت تخصصی و جامع و ایضا کاملا رایگان جواب دهد. پس به صورت گام به گام با ما همراه باشید.

 

ثبت شرکت
ثبت شرکت

گام‌های ثبت شرکت

اگر خود قصد انجام کلیه امور ثبت شرکت را دارید ، به راحتی و در ۷ قدم این کار را انجام دهید:

گام اول

 برای راحتی و سهولت کار فرم شماره زیر را دانلود نموده و تکمیل نمایید.

دانلود فرم pdf

گام دوم 

 با توجه به فرم بالا نسبت به ثبت سیستمی در سیستم جامع ثبت شرکتها اقدام نمایید ( لازم به ذکر است که عملیات ثبت سیستمی و پر کردن فرم های سیستم و تنظیم اساسنامه و شرکت نامه و … یک مقوله حساس و تخصصی می‌باشد و پیشنهاد ما این است که این امر را به مجتمع سورنا ثبت بسپارید. برای ارسال درخواست خود مبنی بر ثبت شرکت می‌توانید فرمی که در انتهای این برگه است پر کنید یا با ما تماس بگیرید.

گام سوم 

 فرم اداره تشخیص هویت را از اینجا دانلود نموده و با در دست داشتن ۴ قطعه عکس ۳*۴ کلیه اعضا و بازرسین و همچنین اصل مدارک هویتی به اداره مربوطه مراجعه نموده و درخواست گواهی عدم سوء پیشینه نمایید.

گام چهارم 

 بعد از انجام امور ثبت سیستمی و تایید شدن اولیه نام ، ابلاغیه تایید نام را چاپ کرده و به یکی از بانک‌های دلخواه جهت افتتاح حساب شرکت مراجعه و با ارائه ابلاغیه تایید نام درخواست افتتاح حساب شرکت در شرف تاسیس با نام مذکور را می کنید سپس از بانک مذکور تقاضای ارائه گواهی افتتاح حساب می کنید.

لازم به ذکر است که میزان موجودی درون حساب باید دقیقا مطابق با موجود ذکر شده در اساسنامه و اظهار نامه باشد.

گام پنجم  

مدارک زیر را آماده نموده و به آدرسی که در رسید پذیرش در سیستم ثبت شرکت ها موجود هست ، ارسال نمایید.

لیست مدارک :

  1. دو نسخه اظهارنامه تکمیل شده
  2. دو نسخه اساسنامه تکمیل شده
  3. اصل گواهی بانکی مبنی بر پرداخت سرمایه تعهدی(حداقل ۳۵% سرمایه) همراه با فیش واریزی
  4. اصل مجوز فعالیت از مراجع ذیربط در مواردی ثبت موضوع نیاز به مجوز داشته باشد
  5. تصویر برابر با اصل مدارک احراز هویت سهامداران، مدیران و بازرسان
  6. اصل گواهی عدم سوءپیشینه جهت اعضاء هیأت مدیره، مدیرعامل و بازرسان
  7. دو نسخه صورتجلسه مجمع عمومی موسسین
  8. دو نسخه صورتجلسه هیأت مدیره تکمیل شده

گام ششم

بعد از ارسال مدارک با پست ، یک رسید پستی از اداره پست دریافت خواهید کرد که حتما باید شماره بارکد رسید به همراه تاریخ ارسال را در قسمت مربوطه در سامانه ثبت شرکت ها وارد نمایید.

گام هفتم

 بعد از ۳ الی ۱۰ روز کاری (بسته به میزان شلوغی اداره ثبت مربوطه) به اداره ثبت مراجعه کرده و با امضا ذیل دفاتر سازمان ثبت و پرداخت فیشهای واریزی ( حدودا ۶۰۰۰ تومان ) ، اساسنامه ، آگهی تاسیس و سایر مدارک شرکت را تحویل بگیرید.

مشاوره ثبت شرکت

تماس با ما

برای درخواست ثبت شرکت سهامی خاص یا گرفتن مشاوره رایگان از هرجای ایران جهت ثبت با ما تماس بگیرید.

تلفن تماس دفتر یزد :

۰۳۵-۳۷۲۶۳۶۷۸

آدرس دفتر یزد:

بلوار شهید بهشتی (حدفاصل چهارراه مهدیه تا میدان امام حسین) نرسیده به میدان امام حسین، روبروی اداره پست ، طبقه فوقانی املاک ۱۲۱

تلفن همراه مستقیم مدیران:

۰۹۱۳۱۵۸۸۸۵۱ – ۰۹۱۶۲۵۸۷۸۳۸

تلفن تماس دفتر میبد:

۰۳۵-۳۲۳۴۹۳۵۰

آدرس دفتر میبد:

خیابان امام، سه راه ده آباد

تلفن همراه مستقیم مدیران:

۰۹۱۳۲۵۶۴۹۸۳ – ۰۹۱۶۲۵۸۷۵۸۰