ثبت شرکت  گام های ثبت شرکت چگونه شرکت ثبت کنیم ؟

مجتمع سورنا ثبت به عنوان متخصص در امور ثبت شرکت و فعالیت شرکت ها در خدمت شما عزیزان می‌باشد. ما بصورت رایگان مشاوره ثبت شرکت را در اختیارتان می‌گذاریم . همچنین گام های ثبت شرکت را در این مطلب به شما ارائه می‌کنیم چگونه شرکت ثبت کنیم ؟

چگونه شرکت ثبت کنیم ؟

اگر شما هم مثل بسیاری از مردم در فکر ثبت شرکتی هستید حتما به سوالات زیر برخوردید :

چرا باید شرکت ثبت کنیم؟ مزایای ثبت‌شرکت و فعالیت پیرامون آن چیست؟ آیا کار کردن تحت لقای اشخاص حقوقی یا همان شرکت معایبی هم دارد و اگر معایبی دارد آنها کدامند؟ وضعیت اعطای وام و تسهیلات مالی بانک‌ها و موسسات به شرکت‌ها کدامند؟ از نظر مالی و درآمد چه تفاوتی بین فعالیت در قالب شرکت و کار کردن در دیگر حوزه ها وجود دارد؟ وضعیت بیمه شرکت‌ها چگونه است و دولت چه مزایای بیمه ای به شرکت‌ها اعطا می‌کند؟ چه مقدار باید مالیات بدیم یا اصولا میزان مالیات شرکت‌ها چگونه است؟ آیا برای ثبت شرکتی من باید یک مکان مشخصی را داشته باشم ؟و در کل مزایا و معایب شرکت چیست و من به عنوان کسی که می‌خواهم کسب و کاری راه بیاندازم چرا باید شرکت ثبت کنم؟

سوالاتی که ذکر شد تنها بخشی از مسائلی است که متقاضیان ثبت شرکت‌ها با آن روبرو می‌باشند. مجتمع سورنا ثبت با مشاوره ثبت شرکت ، به تمامی این سوالات به صورت تخصصی و جامع و ایضا کاملا رایگان جواب دهد. پس به صورت گام به گام با ما همراه باشید.  مشاوره ثبت شرکت گام های ثبت شرکت چگونه شرکت ثبت کنیم؟

گام‌های ثبت شرکت

اگر خود قصد انجام کلیه امور ثبت شرکتتان را دارید ، به راحتی و در ۷ قدم این کار را انجام دهید:

گام اول گام های ثبت شرکت چگونه شرکت ثبت کنیم ؟

 برای راحتی و سهولت کار فرم شماره زیر را دانلود نموده و تکمیل نمایید.

دانلود فرم pdf

گام دوم 

 با توجه به فرم بالا نسبت به ثبت سیستمی در سیستم جامع ثبت شرکت‌ها اقدام نمایید . لازم به ذکر است که عملیات ثبت سیستمی و پر کردن فرم‌های سیستم و تنظیم اساسنامه و شرکت‌نامه و … یک مقوله حساس و تخصصی می‌باشد. و پیشنهاد ما این است که این امر را به مجتمع سورنا ثبت بسپارید. برای ارسال درخواست خود مبنی بر ثبت شرکتتان می‌توانید فرمی را که در انتهای این برگه است پر کنید یا با ما تماس بگیرید.

گام سوم 

با در دست داشتن ۴ قطعه عکس ۳*۴ کلیه اعضا و بازرسین و همچنین اصل مدارک هویتی به اداره مربوطه مراجعه کنید. و درخواست گواهی عدم سوء پیشینه نمایید. مشاوره ثبت شرکت گام های ثبت شرکت چگونه شرکت ثبت کنیم ؟

گام چهارم 

 بعد از انجام امور ثبت سیستمی و تایید شدن اولیه نام ، ابلاغیه تایید نام را چاپ کرده . و به یکی از بانک‌های دلخواه جهت افتتاح حساب شرکت مراجعه کنید.  و با ارائه ابلاغیه تایید نام، درخواست افتتاح حساب شرکت در شرف تاسیس با نام مذکور را می کنید . سپس از بانک مذکور تقاضای ارائه گواهی افتتاح حساب می کنید.

لازم به ذکر است که میزان موجودی درون حساب باید دقیقا مطابق با موجود ذکر شده در اساسنامه و اظهار نامه باشد.

گام پنجم  

مدارک زیر را آماده نموده و به آدرسی که در رسید پذیرش در سیستم ثبت شرکت ها موجود هست ، ارسال نمایید.

لیست مدارک : مشاوره ثبت شرکت گام های ثبت شرکت چگونه شرکت ثبت کنیم ؟

.دو نسخه اظهارنامه تکمیل شده

.دو نسخه اساسنامه تکمیل شده

.اصل گواهی بانکی مبنی بر پرداخت سرمایه تعهدی(حداقل ۳۵% سرمایه) همراه با فیش واریزی

.اصل مجوز فعالیت از مراجع ذیربط در مواردی ثبت موضوع نیاز به مجوز داشته باشد

.تصویر برابر با اصل مدارک احراز هویت سهامداران، مدیران و بازرسان

.اصل گواهی عدم سوءپیشینه جهت اعضاء هیأت مدیره، مدیرعامل و بازرسان

.دو نسخه صورتجلسه مجمع عمومی موسسین

.دو نسخه صورتجلسه هیأت مدیره تکمیل شده

گام ششم

بعد از ارسال مدارک با پست ، یک رسید پستی از اداره پست دریافت خواهید کرد .که حتما باید شماره بارکد رسید به همراه تاریخ ارسال را در قسمت مربوطه در سامانه ثبت شرکت ها وارد نمایید.

گام هفتم

 بعد از ۳ الی ۱۰ روز کاری (بسته به میزان شلوغی اداره ثبت مربوطه) به اداره ثبت مراجعه کرده . و با امضا ذیل دفاتر سازمان ثبت و پرداخت فیشهای واریزی ( حدودا ۶۰۰۰ تومان ) ، اساسنامه ، آگهی تاسیس و سایر مدارک شرکت را تحویل بگیرید.  مشاوره ثبت شرکت گام های ثبت شرکت چگونه شرکت ثبت کنیم ؟

مشاوره ثبت شرکت

برای دریافت مشاوره های رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید تا کارشناسان ما طی حداکثر ۲۴ ساعت کاری با شما تماس بگیرند.

(*الزامی)
(*الزامی)

همانند:(۰۹۱۲۰۰۰۰۰۰۰)

تماس با ما

برای درخواست ثبت شرکت سهامی خاص یا گرفتن مشاوره ثبت شرکت رایگان از هرجای ایران جهت ثبت با ما تماس بگیرید. مشاوره ثبت شرکت گام های ثبت شرکت چگونه شرکت ثبت کنیم؟

تلفن تماس دفتر یزد : ۳۷۲۶۳۶۷۸-۰۳۵

تلفن همراه مستقیم مدیران : ۰۹۱۳۱۵۸۸۸۵۱ – ۰۹۱۶۲۵۸۷۸۳۸ن

آدرس دفتر یزد: بلوار شهید بهشتی (حدفاصل چهارراه مهدیه تا میدان امام حسین) نرسیده به میدان امام حسین، روبروی اداره پست ، طبقه فوقانی املاک ۱۲۱

تلفن تماس دفتر میبد : ۰۳۳۲۳۴۹۳۵-۰۳۵

تلفن همراه مستقیم مدیران : ۰۹۱۳۲۵۶۴۹۸۳ – ۰۹۱۶۲۵۸۷۵۸۰

آدرس دفتر میبد : خیابان امام، سه راه ده آباد (به طرف اردکان)

امتیاز این مطلب
امتیاز شما به این مطلب
[Total: 2 Average: 5]