اخبار

افزایش سهم مالیات در تامین منابع بودجه

افزایش سهم مالیات در تامین منابع بودجه

افزایش سهم مالیات در تامین منابع بودجه : عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: سامانه مودیان به همراه تفکیک حساب‌ها، باعث شفافیت خوبی خواهد شد از طرف دیگر سهم مالیات نیز در تامین منابع بودجه با راه‌اندازی این سامانه افزایش خواهد یافت.

صفر تا صد اخذ کارت بازرگانی - سورنا ثبت

محسن زنگنه عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار ایبِنا با اشاره به تاثیر بهره‌برداری از سامانه مودیان مالیاتی بر عادلانه‌تر شدن اخذ مالیات‌ها اظهار کرد: نفس ایجاد و بهره‌برداری از سامانه مودیان مالیاتی اقدام بسیار مناسبی است و در موضوع عادلانه‌سازی مالیات‌ها می‌تواند بسیار موثر باشد، اما نکته‌ای که باید به آن توجه داشت این است که فرمول‌های تعیین مالیات در سامانه مودیان چکونه است و باید در این مورد دقت شود.او ادامه داد: معتقدم در برخی مواقع باید بر اساس واقعیت‌ها با اصناف برخورد داشته باشیم، زیرا با توجه به اینکه قدرت خرید مردم به شدت کاهش پیدا کرده است و باید تولیدکنندگان و عرضه‌کنندگان بیشتر مورد حمایت قرار گیرند تا از آسیب رسیدن به آن جلوگیری شود.

زنگنه در خصوص تاثیر سامانه مودیان مالیاتی بر افزایش درآمد دولت و کنترل تورم گفت: یکی از مشکلات امروز اقتصاد ایران نگاه‌های بخشی است، به عقیده من اخذ مالیات و بالا بردن سهم بودجه از مالیات خیلی خوب است، اما در کنار این موضوع شما باید تولیدکنندگان و توزیع کنندگان را هم لحاظ کنید.

او با بیان اینکه نسخه‌های بخشی در اقتصاد باعث ایجاد مشکلاتی در بخش‌های دیگر می‌شود، بیان داشت: معتقدم امسال نسبت به برخی از اقشار اعم از تولیدکنندگان و اصناف سخت‌گیری بیشتری صورت گرفته است که در آینده قطعا تبعات منفی خواهد داشت، معتقدم اگر می‌خواهیم موضوع مالیات را حل کنیم باید در کنار آن بانک، تورم و قدرت خرید مردم را لحاظ کنیم.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در خصوص هوشمندسازی سامانه مودیان مالیاتی تصریح کرد: دولت در حال حرکت به سمت مالیات بر درآمد با کنترل حساب‌های بانکی و تفکیک حساب‌های شخصی از تجاری است و ان‌شالله در آینده مشکلات این حوزه با توجه به وجود سامانه مودیان مالیاتی رفع شود. سامانه مودیان به همراه تفکیک حساب‌ها، باعث شفافیت خوبی خواهد شد از طرف دیگر سهم مالیات نیز در تامین منابع بودجه با راه‌اندازی این سامانه افزایش خواهد یافت.

سورنا ثبت

تلفن دفتر : ۰۳۵۳۷۳۳۴۹۳۴
همراه واحد ثبت برند: ۰۹۱۳۱۵۸۸۸۵۱
همراه واحد ثبت شرکت : ۰۹۱۳۲۵۶۴۹۸۳
ساعات کاری :  ۸ صبح الی ۱۶ عصر

از اینکه با خبر « افزایش سهم مالیات در تامین منابع بودجه » با ما همراه بودید کمال تشکر را داریم و امیدواریم که مفید واقع شده باشد . مجتمع سورنا ثبت با بهره‌گیری از متخصصان امور ثبتی اعم از ثبت شرکت ، ثبت برند ، جست و جوی برند ،  اخذ کارت بازرگانی و فروش برند آماده ، بر اساس تکیه بر آخرین علوم کسب و کار و برندینگ ، بازاریابی و تبلیغات و همچنین علم و اطلاع از فرآیندهای قانونی و آخرین آیین نامه ها و بخشنامه های ادارات ثبت شرکتها ، سازمان ثبت علائم تجاری ، اتاق بازرگانی ، سامانه جامع تجارت و سازمان امور مالیاتی ، آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز می باشد. این مجتمع که با عناوین موسسه ثبت شرکت ، موسسه ثبت برند ، موسسه برندسازی ، موسسه بازاریابی و همچنین موسسه تبلیغاتی شناخته می شود ، در منطقه جغرافیایی مرکز کشور ، خدمات نوآورانه ای را پیش روی مشتریان قرار داده است ارزش‌های ما  ، تکیه به علم و فرآیندهای قانونی و ایجاد یک کسب و کار کامل به دور از حاشیه های مخرب است .در یزد ،  بسیاری از دوستان ما را به عنوان موسسه ثبت برند در یزد یا دفتر ثبت شرکت در یزد می شناسند که به صورت علمی و تخصصی به انجام خدمات ثبت شرکت در یزد ، ثبت برند در یزد ، اخذ کارت بازرگانی در یزد و فروش برند در یزد می پردازد . مهمترین خدمت مجتمع سورنا ثبت در مبحث کسب و کار و کارآفرینی ، انجام امور مشارکت در فروش در زمینه محصولات فناوری محور ، با عنوان موسسه مشارکت در فروش سورنا می باشد. برای هرگونه سوال در مورد موضوعات فوق الذکر و مشاوره پیرامون آنها با ما تماس بگیرید

مقالات مرتبط