ثبت شرکت, ثبت شرکت در کرمان

ثبت شرکت در کرمان

ثبت شرکت در کرمان

 کرمان یکی از شهرهای بزرگ ایران و به عبارتی یکی از کلانشهرهای ایران میباشد و همچنین جزو ۵ استان تاریخی ایران نیز هست. در طرح توسعه کشوری ، این شهر به عنوان شهر پایلوت دولت الکترونیک در نظر گرفته شده است. موقعیت جغرافیایی ویژه این شهر و وجود امکانات لجستیکی فوق العاده مثل راه آهن بافت و پیوستن به راه آهن سراسری و قرار گرفتن در مسیر کوریدوری و امتداد آن تا هرمزگان و دریای آزاد ، وجود معادن بزرگ آهن ، مس و زغال سنگ و دیگر فلزات و سرمایه گذاریهای عظیم صورت گرفته در زمینه صنایع استان مخصوصا صنایع فولاد و همچنین تولید گستره وسیعی از محصولات کشاورزی ، باعث تثبیت جایگاه این استان به عنوان سومین استان توسعه یافته کشور شود. در این مقاله ما ابتدا به مدارک ثبت شرکت در کرمان و سپس مراحل ثبت شرکت در کرمان ، پس از آن راهنمای ثبت شرکت در کرمان و در قسمت بعدی هزینه ثبت شرکت در کرمان و در نهایت به معرفی مجتمع سورنا ثبت به عنوان متولی و موسسه ثبت شرکت در کرمان خواهیم پرداخت.

زیرساختها جهت سرمایه گذاری در کرمان :

قبل از اقدام جهت ثبت شرکت در کرمان باید بدانیم که صنایع استان کرمان به دو دسته صنایع دستی و ماشینی تقسیم می شوند. صنایع دستی شامل شال، پته و ترمه است که به غیر از پته دوزی باقی از رونق سابق برخوردار نیستند. صنایع دستی کارگاهی چون: قالی بافی، جاجیم بافی، گلیم بافی و خورجین بافی از صنایع رایج این استان به شمار می رود. صنایع ماشینی استان به سه دسته کارگاهی کوچک، متوسط و بزرگ تقسیم می شوند که از این صنایع می توان سیمان، ذغال سنگ و مس که معروفیت جهانی دارد را نام برد.در بخش صنعت نیز ، به جز کارخانجات بزرگ خودرو سازی کرمان ، مس شهید باهنر ، لاستیک بارز و …. که هزاران نفر شاغل را در خود جای داده است ، انواع کارخانجات و واحد های تولیدی نظیر : صنایع مواد غذایی و آشامیدنی ، تولید منسوجات ، کارخانجات تولیدی پوشاک ، محصولات چوبی ، محصولات کاغذی ، محصولات شیمیائی ،پلاستیکی ، محصولات کانی غیر فلزی ، تولید فلزات اساسی ، تولید ماشین آلات تولید مولد برق ، تولید رادیو و تلویزیون تولید وسایل نقلیه موتوری ،تریلر و نیم تریلر و … در استان کرمان فعال هستند .وجود اراضی مناسب برای راه اندازی واحد های بزرگ و کوچک ، در شهرک های صنعتی و چه در مناطق آزاد و اراضی خصوصی ، همراه با امکانات دیگری چون برق و انرژی و مساعدت مسئولین برای عرضه ی هر چه سریعتر پروانه و جواز مربوطه همه و همه بیانگر این واقعیت است که استان کرمان نه فقط بهشت معدن کاران به شمار می رود بلکه می تواند لکه می تواند برای صاحبان صنایع نیز بهشت دیگری باشد که خود مبین تصمیم درست جهت سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کرمان میباشد.استان کرمان بدلیل داشتن منابع معدنی فلزی و غیر فلزی یکی از غنی ترین استانهای معدنی کشور و به تعبیری “بهشت معدن کاران ” شناخته شده است . مواد معدنی از قبیل زغال سنگ ، مس ، آهن ، کروم ، روی ، سرب ، تیتان و سنگ های ساختمانی تزئینی می توانند تأمین کننده مواد خام بخش صنعت در صنایع تبدیلی باشند .با توجه به موارد ذکر شده و نمودار سنی شهر کرمان ،این شهر را میتوان یک مرکز مناسب جهت سرمایه گذاری معرفی کرد. برای اینکه بتوان یک کسب و کار پویا و رسمی را راه اندازی نمود ، ابتدای امر با بررسی شرایط باید اقدام به ثبت شرکت مناسب کرد که در ادامه به چگونگی ثبت شرکت در کرمان میپردازیم.

مراحل ثبت شرکت  در کرمان :

برای اینکه مراحل ثبت شرکت در کرمان را شرح بدهیم باید این موضوع را تقسیم بندی کنیم :

ثبت شرکت در کرمان

مرحله اول
 انتخاب نوع کسب و کارمان می باشد. ابتدا باید کسب و کار خود را دقیق تحلیل کرده و بررسی کنیم که آیا این کسب و کار نیاز به ثبت شرکت دارد یا نه و اگر نیاز به ثبت شرکت داشت چه نوع شرکتی را باید ثبت بدیم. براساس اینکه کار ما تولیدی می باشد یا خدماتی و یا اینکه مرکز فعالیت شرکت مرکز شهر می باشد یا خیر نوع شرکت ثبتی ما نیز متفاوت خواهد بود . اهمیت دانستن این دلایل تفاوت در مسئولیت ها و مزایای انواع شرکتها می باشد .لازم به ذکر است که سه نوع شرکت سهامی خاص با مسئولیت محدود و تعاونی بیشتر متقاضیان ثبت را دارند که در میان آنها بهترین نوع شرکت از لحاظ عرفی و اعتباری و بانکی و تسهیلاتی ، شرکت سهامی خاص میباشد.

مرحله دوم
مرحله بعدی از مراحل ثبت شرکت در کرمان ، انتخاب اعضا جهت ثبت شرکت می باشد. باتوجه به نوع شرکت و فعالیتی که قصد حضور در آن را داریم باید اقدم به انتخاب اعضا نمود به عنوان مثال در شرکت سهامی خاص ما نیاز حداقل ۳ نفر سهامدار و ۲ نفر بازرس داریم که بازرسان با سهامداران نباید نسبت فامیلی تا درجه ۳ را داشته باشد  و شرکت با مسئولیت محدود نیاز به حداقل ۲ نفر شریک دارند و در شرکت تعاونی نیز نیاز به حداقل ۷ نفر شریک که ۵ نفر عضو اصلی و  علی البدل هیئت مدیره و ۲ نفر هم بازرس داریم علاوه براینکه با توجه ماهیت کاری شرکت نیز ممکن است که اعضا دارای مدارک مشخص شده ایی باشند.به هر حال اعضای اجرایی شرکت باید دارای ۱۸ سال به بالا بوده و  نباید کارمند دولت باشند و هیچگونه چک برگشتی هم نداشته باشند. ضمنا مدیرعامل شرکت نباید در شرکت فعال دیگری مدیرعامل باشد ولی برای سایر سمتهای شرکت محدودیت وجود ندارد.

مرحله چهارم
قدم نهایی از مراحل ثبت شرکت در کرمان اقدام به تشکیل پرونده دارایی و اخذ کد قدیم اقتصادی و اخذ شماره جدید اقتصادی و ثبت نام ارزش افزوده و پلمپ دفاتر تجاری شرکت می باشد. لازم به ذکر است که تشکیل پرونده دارایی به مبنی افتادن در دام مالیات و اداره دارایی نیست. شرکت به محض اینکه ثبت می شود شماره کلاسه آن در دارایی ایجاد می شود با تشکیل پرونده دارایی شما اقدام به اخذ کد اقتصادی می کنید که برای عقد قرارداد و به طور کلی فعالیت شرکت به آن نیاز دارید.ذکر این نکته ضروری هست که شرکت در صورت هرگونه فعالیت رسمی ملزم به پرداخت مالیات میباشد چه کد اقتصادی داشته باشد و چه نداشته باشد.

مرحله سوم
این مرحله ، اقدام به ثبت نهایی شرکت می باشد که شامل ثبت سیستمی شرکت ، تنظیم و امضاء اساسنامه و صورت جلسه و اظهارنامه و ارسال آنها به همراه سایر مدارک به اداره ثبت کرمان جهت اخذ شماره ثبت و شناسه ملی و اخذ اساسنامه می باشد.حتما توجه بفرمایید که اساسنامه و اظهارنامه و صورتجلسات ثبت طبق خواسته شما و اهداف شرکت تهیه و تنظیم شده باشد و سپس اقدام به امضا آنها نمایید . در غیر اینصورت موجب ثبت اشتباه شرکت شده و متعاقبا فرآیند تغییرات زمان بر و هزینه بر و بعضا نیازمند پیش نیازهایی خواهد بود.

نتیجه گیری نهایی اینکه با توجه به شهر کرمان یک شهر صنعتی می باشد و زیر ساخت هایی فراوانی جهت فعالیت در این شهر ایجاد شده است یک شهر عالی جهت ثبت شرکت ، کارآفرینی و اشتغال می باشد و با توجه به اینکه نسبت به شهر های هم رده شهر ارزان تری هم هست هر کسب و کار اعم از صنعتی و خدمات مربوطه به راحتی می تواند طی یک بازه زمانی کوتاه به سود دهی برسد.در مبحث بعدی به مدارک ثبت شرکت در کرمان میپردازیم.

شرایط و مدارک ثبت شرکت در کرمان در یک نگاه :

 1. کپی شناسنامه و کارت ملی تمامی اعضا و سهامداران و بازرسان.
 2. هریک از اعضا و سهامداران باید یک خط موبایل به نام خود داشته باشند.
 3. هیچکدام از اعضای هیئت مدیره نباید کارمند دولت باشند.
 4. همه اعضای هیئت مدیره و بازرسان باید بالای ۱۸ سال سن داشته باشند.
 5. هیچکدام از اعضای هیئت مدیره نباید چک برگشتی داشته باشند.
 6. درصورت نیاز به کد اقتصادی ، مکان معرفی شده باید حتما دارای سند بوده یا بتوان برای شرکت اجاره نامه محضری تنظیم کرد.
 7. در صورت نیاز به کارت بازرگانی برای شرکت ، مکان شرکت حتما باید غیرتجاری باشد یعنی در سند مکان قید شده باشد.
 8. در صورت نیاز به کارت بازرگانی برای شرکت ، مدیرعامل شرکت حتما باید کارت پایان خدمت یا معافیت و حداقل مدرک تحصیلی دیپلم و حداقل ۲۳ سال سن باشد.
 9. در صورتی که اتباع خارجی سهامدار شرکت باشند ، گذرنامه معتبر مورد نیاز میباشد.
 10. گواهی بانکی ، اساسنامه و اظهارنامه و صورتجلسات طی دو نسخه ، بعد از تایید نام امضا شود.

این ده مورد  ، پیش نیازها و مدارک ثبت شرکت در کرمان میباشد . در قسمت بعدی به راهنمای ثبت شرکت در کرمان ،بصورت کامل خواهیم پرداخت . 

راهنمای ثبت شرکت در کرمان : 

ثبت شرکت در کرمان

حال اگر نوع کسب و کاری را که خواهان فعالیت در آن را دارید ، انتخاب کرده و  خود قصد ثبت شرکت  و  انجام کلیه امور اداری و ثبتی شرکتتان را دارید ، به راحتی و در ۷ گام این کار را انجام دهید.

گام اول : تکمیل فرم ثبت شرکت

حتما برای راحتی و سهولت کار فرم شماره زیر را دانلود نموده و تکمیل نمایید.
فرم ثبت شرکت سهامی خاص

گام دوم  : ثبت سیستمی

با توجه به فرم بالا نسبت به ثبت سیستمی در سیستم جامع ثبت شرکتها اقدام نمایید(لازم به ذکر است که عملیات سیستمی ثبت شرکت سهامی خاص و پر کردن فرم های سیستم و تنظیم اساسنامه و شرکت نامه و … یه مقوله حساس و تخصصی میباشد که پیشنهاد ما این است که این امر را به ما بسپارید. )

گام سوم : افتتاح حساب بانکی شرکت در شرف تاسیس :

در این گام در مبحث راهنمای ثبت شرکت در کرمان ، بعد از انجام امور ثبت سیستمی و تایید شدن اولیه نام ، ابلاغیه تایید نام را چاپ کرده و به همراه کپی شناسنامه و کارت ملی اعضای هیئت مدیره و سهامداران و جدولی که حاوی اعضا و سمت و درصد سهام میباشد ،  به یکی از بانکهای دلخواه جهت افتتاح حساب شرکت مراجعه و با ارائه مدارک درخواست افتتاح حساب شرکت در شرف تاسیس با نام مذکور را میکنید سپس از بانک مذکور تقاضای ارائه گواهی افتتاح حساب میکنید. لازم به ذکر هست که میزان موجودی درون حساب باید دقیقا مطابق با مبلغ ذکر شده در اساسنامه و اظهار نامه باشد.

گام چهارم : امضا مدارک  :

بعد از افتتاح حساب بانکی شرکت در شرف تاسیس و اخذ گواهی مربوطه ، اطلاعات گواهی افتتاح حساب را در قسمت مربوطه در سامانه ثبت شرکتها وارد میکنیم که پس از وارد کردن اطلاعات بانکی ، سیستم بلافاصله نسخه خام اساسنامه و اظهارنامه و صورتجلسات و رسید پذیرش را جهت چاپ آماده و به شما میدهد. در این مرحله از هر فایل ( اساسنامه ، اظهارنامه ، صورتجلسه مجمع عمومی موسسین و صورتجلسه هیئت مدیره ) دو نسخه چاپ و زیر همه برگهای آنها را همه اعضا و بازرسان و سهامداران و بازرسان امضا کنند و بعد از امضا مدارک زیر را آماده جهت پست میکنید :

 1. دو نسخه اظهارنامه ثبت شرکتها امضا شده توسط اعضا و سهامداران و بازرسان
 2. دو نسخه اساسنامه ثبت شرکتها امضا شده توسط اعضا و سهامداران و بازرسان
 3. دو نسخه صورتجلسه مجمع عمومی موسسین  امضا شده توسط اعضا و سهامداران و بازرسان
 4. دو نسخه صورتجلسه هیئت مدیره  امضا شده توسط اعضا و سهامداران و بازرسان
 5. اصل گواهی بانکی + فیش واریزی
 6. رسید پذیرش اخذ شده در سیستم.
مجتمع سورنا ثبت - ثبت شرکت ، ثبت برند

گام پنجم : ارسال مدارک از طریق پست :  

مدارک را از طریق پست به اداره ثبت شرکتهای کرمان پست نمایید .بعد از ارسال مدارک با پست ،یک رسید پستی از اداره پست دریافت خواهید کرد که حتما باید شماره بارکد رسید به همراه تاریخ ارسال را در قسمت مربوطه در سامانه ثبت شرکت ها وارد نمایید.

گام ششم : تایید و تحویل شرکت

بعد از ۳ الی ۱۰ روز کاری (بسته به میزان شلوغی اداره ثبت مربوطه) واردات سامانه ثبت شرکتها شده و از طریق کد رهگیری وارد بخش ثبت شرکت خود شده و در صورت اعلام تایید توسط اداره ثبت شرکتهای کرمان،  به اداره ثبت مراجعه کرده و با امضا ذیل دفاتر سازمان ثبت و پرداخت فیشهای واریزی  ، اساسنامه ، آگهی تاسیس و سایر مدارک شرکت را تحویل بگیرید.در نهایت با مراجعه به سامانه روزنامه رسمی ، از طریق شماره مکانیزه نسبت به پرداخت روزنامه رسمی شرکت اقدام نمایید.در اینجا به پایان شش گام راهنمای ثبت شرکت در کرمان رسیدیم . مطلب بعدی هزینه ثبت شرکت در کرمان میباشد.

هزینه ثبت شرکت در کرمان  :

اگر با توجه به تفاسیری که در مقالات قبلی در مورد کرمان و امکانات زیر ساختی و منابع طبیعی این شهر ، سرمایه گذاری و ثبت شرکت در استان و یا شهر کرمان را انتخاب کردید ، نوبت به بررسی هزینه ثبت شرکت در این شهر می رسد. به طور کلی هزینه های مربوط به انجام کلیه امور ثبت شرکت در همه شهرهای ایران تقریباً یکسان هست. البته منظور از هزینه ها همان هزینه های اداری و فیش های پرداختی به ارگانهای مربوطه اعم از اداره ثبت شرکتها ، اداره پست ، سازمان امور مالیاتی و روزنامه رسمی می باشد .قاعدتاً طبیعی است که اگر شرکت‌های واسط ثبتی به مانند مجتمع سورنا ثبت را جهت تشریفات مرتبط با ثبت شرکت خود انتخاب کنید ، حق الزحمه های دریافتی نیز متغیر خواهد بود .در این قسمت ابتدا هزینه های اداری و ارگانی ثبت شرکت  را بررسی و سپس به بررسی حق الزحمه مجتمع سورناثبت جهت انجام تشریفات مرتبط  خواهیم پرداخت .

 1. افتتاح حساب بانکی : که البته هزینه نیست ولی باید سرمایه شرکت را حدوداً به مدت ۲۰ روز و تا انجام تشریفات نهایی ثبت شرکت در حساب بانکی متعلق به شرکت بلوکه کرد.
 2. هزینه پست : حدوداً ۵۰ هزار تومان
 3. هزینه امور اداره ثبت : حدوداً ۱۰۰ هزار تومان با توجه به سرمایه شرکت
 4. روزنامه رسمی : حدود ۴۰۰ هزار تومان با توجه به میزان حجم نوشتار آگهی
 5. روزنامه محلی : حدود ۴۰۰ هزار تومن با توجه به میزان حجم نوشتار آگهی که البته اختیاری می باشد
 6. پلمپ دفاتر : حدود ۳۳۰ هزار تومان با توجه به نوع دفاتر
 7. امور دارایی و مالیاتی : متغیر با توجه به میزان سرمایه شرکت حدود ۱۰۰ هزار تومن که به عنوان حق تمبر مالیاتی ثبت شرکتها پرداخت می گردد

این ۷  مورد  ، کلیه موارد هزینه ثبت شرکت در کرمان میباشد.

حق الزحمه مجتمع سورنا ثبت جهت ثبت شرکت

 با توجه به متغیر بودن هزینه ها و انجام کلیه امور ثبتی به صورت حضوری ، جهت اطلاع از جمع هزینه ها و حق الزحمه مجتمع سورناثبت جهت ثبت شرکت در استان و هر یک از شهر های کرمان ،  با شماره  ۰۹۱۳۲۵۶۴۹۸۳ یا ۰۳۵۳۷۳۳۴۹۳۴ تماس حاصل فرمایید.

ارتباط با سورناثبت

فعالان اقتصادی عزیز و متقاضیان ثبت شرکت و دریافت راهنمای ثبت ، برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شرکتهای قابل ثبت در شهر و استان کرمان و هر جای ایران با کارشناسان مجتمع سورناثبت تماس حاصل فرمایید و یا اینکه فرم روبرو را پر کرده تا کارشناسان ما کمتر از ۲۴ ساعت با شما تماس گرفته و از مشاوره تخصصی کارشناسان ثبتی مجتمع سورناثبت بهره مند گردید.

نکات طلایی ثبت شرکت در کرمان

دید فعالان اقتصادی به استان کرمان  به عنوان محلی برای سرمایه گذاری ، همیشه مثبت و روشن بوده است و دلیل آن وجود زیرساخت‌های عظیم و مناسب و همچنین بستر طبیعی استان ، چه از لحاظ موقعیت مکانی و چه از لحاظ وجود منابع طبیعی می باشد . همین موارد باعث شد که از لحاظ صنعتی و هم با توجه به ورود سرمایه گذاری ها و ایجاد مراکز صنعتی و کارخانجات ، مواد اولیه عظیمی در دسترس فعالان حوزه صنعت باشد . و نکته مهم دیگر اینکه هرجا صنعت قوی ای را داشته باشیم ، نیازمند خدمات قوی هم هستیم . اگر سرمایه گذاری ،  چه در بخش خدمات و چه در بخش صنعت خواسته باشد در کرمان صورت بگیرد ، اصولاً در قالبت شرکت و با انجام ثبت شرکت انجام خواهد شد . با توجه به توضیحات ، به شرح نکات طلایی به عنوان راهنمای ثبت شرکت کرمان  خواهیم کرد پس با ما همراه باشید.

 1. حتماً اگر ایده کاربردی مناسب برای کسب و کار دارید ، اقدام به ثبت کردن شرکت نمایید ، ایده‌ای که به درد این استان و شهر کرمان و مطابق و متناسب با آن باشد.
 2. حتما در نظر داشته باشید که این ایده و حجم آن مناسب فعالیت در قالب شرکت می باشد .مثلاً مغازه بوتیک مناسب ثبت شرکت نیست.
 3. ثبت شرکت به عنوان مجوز فعالیت قلمداد نمی شود . به عبارتی شرکت به مانند انسان یک نوع شخص محسوب میشود با این تفاوت که انسان شخص حقیقی و شرکت شخص حقوقی هست و هر شخص چه حقیقی و چه حقوقی در صورت لزوم برای فعالیت نیاز به مجوز فعالیت دارد.
 4. هر نوع شرکت ذکر شده در قانون تجارت در صورت فعالیت ملزم به پرداخت ۲۵ درصد سود سالیانه ابرازی به عنوان مالیات می باشد ، به جز شرکت تعاونی که این مقدار ۲۱ درصد می باشد.
 5. قبل از اقدام عملی در رابطه با ثبت شرکت ، با توجه به نوع کاری که می خواهید انجام دهید ، مکان مناسب را انتخاب کنید ، چونکه برخی از امور به عنوان مثال تولیدی هایی که که نیاز به ارائه خدمات به شرکت های خارجی و یا حتی اخذ خدمات از شرکتهای غیر ایرانی را دارند برای فعالیت بهتر و معافیت از گمرک و عوارض آن ،  بهتر است در مناطق ویژه اقتصادی فعالیت کنند. برای مثال شرکت هایی که مبادرت به انجام بازرگانی خارجی می‌نمایند حتماً باید یک مکان غیر مسکونی فعال داشته باشند.
 6. اگر صرفاً برای اخذ تسهیلات از بانک ها اقدم به ثبت شرکت می کنید ، حتما در نظر داشته باشید چون متعاقب گرفتن وام و تسهیلات ، حساب شرکت هم فعال بوده و کار میکند و سیستم دارایی از این امر مطلع بوده و همین مورد باعث می شود شرکت شما به عنوان یک شرکت فعال شناخته شود ، پس از وجود یک حسابدار آگاه در کنار خود برای رفع مسئولیت های مالیاتی و جلوگیری از پرداخت نامتعارف آن مطمئن شوید.
 7. هفتمین مورد که به نوعی مهمترین آن نیز می باشد انتخاب شرکای خود است که با تعیین همین مورد ، نوع شرکتی که میخواهید ثبت بدهید نیز تا حدودی مشخص میشود. توجه کنید شرکایی که سمت اجرایی در شرکت دارند حتماً باید بالای ۱۸ سال بود و کارمند دولت نباشند و بدهی مالیاتی نداشته و چک برگشتی نیز نداشته باشند.
 8. مورد بعدی اهداف شرکت می باشد. اگر هدف از ثبت شرکت فقط داشتن سند رسمی شراکت بین اعضا باشد، بهترین نوع شرکت برای ثبت در این صورت شرکت مسئولیت محدود است ، چون که با دو نفر عضو هم میشود شرکت را ثبت داد. ولی اگر از لحاظ عرفی اعتباری بانکی تسهیلاتی دولتی یا پیشرفت در کسب و کار و توسعه داخلی و ملی و بین‌المللی کسب و کارتان هستید حتماً حتماً یکی از شرکت های سهامی خاص یا شرکت تعاونی را ثبت بدهید.
 9. با توجه به اینکه شهر کرمان صنعتی بوده و نیاز به شرکتهای صنعتی دارد و حتی شرکتهای خدماتی نیز برای ارائه خدمات به این صنایع به ثبت می‌رسد، بهترین نوع شرکت از لحاظ عرفی و اعتباری و قراردادی و بانکی جهت اخذ تسهیلات شرکت سهامی خاص می باشد .البته از نوع دیگر شرکت‌های ذکر شده در قانون تجارت جهت ثبت می توانید استفاده کنید که حتماً قبل از ثبت به مطالعه کامل آنها بپردازید.
 10. موضوع و نوع فعالیت شرکت خیلی مهم هست. اینکه شرکت تولیدی است یا خدماتی و یا صنعتی و در هر کدام از این شاخه ها فعالیت خاصه شرکت چی هست. مثل اینکه شرکت خدماتی باشد و فعالیت خاص آن هم بازرگانی مصالح ساختمانی و یا سایر موضوعات دیگر. انتخاب نوع شرکت بر اساس موضوع فعالیت خیلی مهم می باشد به عنوان مثال شرکت های پیمانکاری که نیاز به گرید سازمان برنامه و بودجه دارند حتماً باید سهامی خاص باشند و انواع دیگر شرکت‌ها مورد تایید این سازمان نیست.
 11. حتماً قبل از ثبت شرکت مشخص کنید که موضوع فعالیت شما با توجه به محل آن ، آیا نیاز به مجوز خاص دارد یا خیر و همچنین پس از ثبت نیز ارگانهای زیربط آیا مجوزهای مربوطه جهت بهره برداری را می دهند یا خیر.
 12. اگر کسب و کاری که در راستای آن اقدام به ثبت کردن شرکت میکنید ، با توجه به نوع فعالیت و گسترگی آن ، نیاز به نیروی انسانی خاصی داشته باشید ، حتما تحقیق کنید که در کرمان به راحتی میتوانید آنها را داشته باشید.
سورنا ثبت

تلفن دفتر : ۰۳۵۳۷۳۳۴۹۳۴
همراه واحد ثبت برند: ۰۹۱۳۱۵۸۸۸۵۱
همراه واحد ثبت شرکت : ۰۹۱۳۲۵۶۴۹۸۳
ساعات کاری :  ۸ صبح الی ۱۶ عصر

از اینکه با مقاله «  ثبت شرکت در کرمان   » با ما همراه بودید کمال تشکر را داریم و امیدواریم که مفید واقع شده باشد .در این مقاله ما ابتدا به مدارک ثبت شرکت در کرمان و سپس مراحل ثبت شرکت در کرمان ، پس از آن راهنمای ثبت شرکت در کرمان و در قسمت بعدی هزینه ثبت شرکت در کرمان و در نهایت به معرفی مجتمع سورنا ثبت به عنوان متولی و موسسه ثبت شرکت در کرمان پرداختیم.مجتمع سورنا ثبت با بهره‌گیری از متخصصان امور ثبتی اعم از ثبت شرکت ، ثبت برند ، جست و جوی برند ،  اخذ کارت بازرگانی و فروش برند آماده ، بر اساس تکیه بر آخرین علوم کسب و کار و برندینگ ، بازاریابی و تبلیغات و همچنین علم و اطلاع از فرآیندهای قانونی و آخرین آیین نامه ها و بخشنامه های ادارات ثبت شرکتها ، سازمان ثبت علائم تجاری ، اتاق بازرگانی ، سامانه جامع تجارت و سازمان امور مالیاتی ، آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز می باشد. این مجتمع که با عناوین موسسه ثبت شرکت ، موسسه ثبت برند ، موسسه برندسازی ، موسسه بازاریابی و همچنین موسسه تبلیغاتی شناخته می شود ، خدمات نوآورانه ای را پیش روی مشتریان قرار داده است ارزش‌های ما  ، تکیه به علم و فرآیندهای قانونی و ایجاد یک کسب و کار کامل به دور از حاشیه های مخرب است .در کرمان ،  بسیاری از دوستان ما را به عنوان موسسه ثبت برند در کرمان یا دفتر ثبت شرکت در کرمان می شناسند که به صورت علمی و تخصصی به انجام خدمات ثبت شرکت در کرمان ، ثبت برند در کرمان ، اخذ کارت بازرگانی در کرمان و فروش برند در کرمان می پردازد . مهمترین خدمت مجتمع سورنا ثبت در مبحث کسب و کار و کارآفرینی ، انجام امور مشارکت در فروش در زمینه محصولات فناوری محور ، با عنوان موسسه مشارکت در فروش سورنا می باشد. برای هرگونه سوال در مورد موضوعات فوق الذکر و مشاوره پیرامون آنها با ما تماس بگیرید

مقالات مرتبط