یزد، بلوار شهید بهشتی (حدفاصل چهارراه مهدیه تا میدان امام حسین) نرسیده به میدان امام حسین، روبروی اداره پست، طبقه فوقانی املاک ۱۲۱
09131588851

ثبت شرکت

ثبت شرکت ، مشاوره ثبت شرکت

برای انجام هرگونه فعالیت تجاری و غیر تجاری منظم و سازماندهی شده می توان از طریق ثبت شرکت و یا ثبت موسسه اقدام نمود و از مزایایی که در قانون برای شرکتها در نظر گرفته شده است استفاده نمود. بهترین روش برای انجام فعالیتهای سود آور گسترده، عظیم و سازماندهی شده با هدف پیشرفت و رسیدن به مدارج بالاتر و اهداف بزرگتر، ثبت یک شرکت مناسب  و پیشبرد اهداف از طریق فعالیت ذیل عنوان شرکت ثبت شده است.فعالیت تحت عنوان شرکت ثبت شده مزایای متعدد و همچنین معایبی دارد که هر کس می بایست با توجه به شرایط و ایده‎‌آلهای خود آنها را بررسی نماید و برای فعالیت به صورت حقیقی ( شخصی) یا حقوقی (شرکت) تصمیم‌گیری نماید.دلایل زیر الزامات مشاوره ثبت شرکت را روشن میسازد.

ثبت شرکت ، مشاوره ثبت شرکت

اگر شما هم مثل بسیاری از مردم در فکر ثبت شرکت هستید حتما به سوالات زیر برخوردید:
چرا باید شرکت ثبت کنیم؟ مزایای ثبت شرکت و فعالیت پیرامون آن چیست؟ آیا کار کردن تحت لقای اشخاص حقوقی یا همان شرکت معایبی هم دارد و اگر معایبی دارد آنها کدامند؟ وضعیت اعطای وام و تسهیلات مالی بانکها و موسسات به شرکتها کدامند؟ از نظر مالی و درآمد چه تفاوتی بین فعالیت در قالب شرکت و کار کردن در دیگر حوزه ها وجود دارد؟ وضعیت بیمه شرکتها چگونه است و دولت چه مزایای بیمه ای به شرکتها اعطا میکند؟ چه مقدار باید مالیات بدیم یا اصولا میزان مالیات شرکتها چگونه است؟ آیا برای ثبت شرکت من باید یک مکان مشخصی را داشته باشم ؟و در کل مزایا و معایب شرکت چیست و من به عنوان یک کسی که میخواهم یک کسب و کاری را راه بیاندازمچرا باید شرکت ثبت کنم؟

سوالاتی که ذکر شد تنها بخشی از مسائلی است که متقاضیان ثبت شرکت با آن روبرو میباشند.ما به عنوان متخصصان حوزه ثبت و فعالیت شرکتها اینجاییم که تا با مشاوره ثبت شرکت ، به تمامی این سوالات به صورت تخصصی و جامع و ایضا کاملا رایگان جواب دهیم.پس به صورت گام به گام با ما همراه باشید.

ثبت شرکت ، مشاوره ثبت شرکت

توجه : در صورتی که بعد از مطالعه مطالب ، نیاز به مشاوره ثبت شرکت به صورت وسیع تر داشتید با ما تماس بگیرید

گام اول : شرکت چیست؟ 

با این قدمها آینده شما را میسازیم:                     

  1. شرکت شما را در کمترین زمان ممکن و به صورت تخصصی ترین محتوا و موضوع به ثبت میرسانیم.
  2. از مراجع ذی صلاح کلیه مجوزها و پروانه های لازم جهت فعالیت شرکتتان را اخذ میکنیم.
  3. برای کالای یا خدمات شما برند یا لوگو مناسب و در شان شما را طراحی و نسبت به ثبت آن اقدام میکنیم.
  4. در صورتی که اهداف بزرگی داشته باشید راه را برای صادرات کالا یا خدماتتان هموار میکنیم.
  5. به صورت های مختلف برای معرفی محصولاتتان به بازارها در کنار شماییم.
  6. پکیج های بی نظیر تبلیغاتی را در اختیارتان قرار میدهیم.
  7. به کمک هم شروع به بازاریابی محصولاتتان میکنیم.
  8. از همه امکانات نرم افزاری و سخت افزاری برای پیشرفت شما استفاده میکنیم

ثبت شرکت ، مشاوره ثبت شرکت